Grbets Tombala Bonusları

Sitenin promosyon anlayışı üzerine bir inceleme yaptığınızda, verilen promosyon seçeneklerinin oyun gruplarını kapsadığını da görebilirsiniz. Oyunlara özel promosyon anlayışının da yer aldığı bu uygulamalar içerisinde, grbets tombala bonusları şeklinde bir tanımlama yapılmamış olsa da, tombala oyun kurallarının içerisinde verilen, bu oyun için verilen, farklı promosyon seçeneklerinin yer aldığı görülebilmektedir.

Tombala Bonusları Çeşitleri

Grbets sitesi içeriğinde tombala oyunlarına katılım sağlar iseniz, iki farklı promosyon seçeneği ile karşılaşacağınızı bilmelisiniz. 1. promosyon seçeneği ya da tombala bonusları çeşitleri arasında bulunan bir seçenek, site içeriğinde jackpot olarak isimlendirilmiştir. Farklı bir promosyon seçeneğini işaret etmekte olup, belirli şartların sağlanması halinde, bu ikramiye üyelere verilmektedir. 2. seçenek ise, tombala oyunlarında kart satın alan üyelere verilen hediye kart anlamına gelmektedir.

Tombala Jackpot Bonusu

Grbets sitesinde tombala oyunlarına katılım sağlayan üyelerin, şartlar dahilinde alabileceği farklı bir promosyon seçeneği bulunmaktadır. Tombala jackpot bonusu bu anlamda üye hesaplarına eklenebilmektedir. Bunun için bir üyenin tombala çekilişlerine katılmak amacıyla, 150 adet kart satın alması gerekmektedir. 150 adet kartın aynı anda alınması şeklinde bir kural yoktur. Farklı zaman dilimlerinde, farklı çekilişlerde toplamda 150 adet kart satın almış olmanız gerekmektedir. Almış olduğunuz bu kartların tüm çekilişlerde, hiçbir şekilde hiçbir ikramiye elde etmemiş olması da gerekecektir. 150 kartı da satın almış ve canlı tombala çekilişine, sıradaki canlı tombala çekilişine katılmış ve yine ikramiye elde edememiş iseniz, jackpot bonusu sizlere site yönetimi tarafından verilecektir. Havuzda biriken paranın % 80 oranı sizlerin hesabına promosyon anlayışı içerisinde yatırılacaktır. Ancak yukarıda belirtilen koşulların sağlanması gerekmektedir.

Tombala Hediye Kart Bonusu

Grbets sitesinde tombala oyuncularına verilen 2. promosyon seçeneği, hediye kart bonusu olarak belirlenmiştir. Tombala hediye kart bonusu almak için, bir seferde minimum 5 adet kart satın almanız gerekecektir. 5 ve 5’in katları halinde kart satın almanız durumunda, hediye kart anlayışı ile tanışırsınız. Her 15 adet tombala kartı satın alma işleminin karşılığında, 1 adet tombala kartı üyelere bedava olarak verilmektedir. 10 kart satın alır iseniz 2 kart bedava, 15 kart satın alır iseniz 3 kart bedava olarak sizlere verilecektir.

Bir cevap yazın