Grbets Ekstra Kombine Kazanç Bonusu

Sitenin spor bahislerine yönelik farklı promosyon seçeneklerinin üyelerin karşısına çıkarıldığı görülmektedir. kombine kuponlar için hazırlanmış özel promosyon seçeneği, grbets ekstra kombine kazanç bonusu olarak tanımlanmıştır. Belirli sayıda karşılaşmalara yönelik olarak farklı oranlarda verilen bir promosyon seçeneğidir.

En Az Kaç Karşılaşma Yer Almak Zorunda?

Site yönetimi tarafından kombine kuponlar verilen bonusu elde etmek için, belirli sayıda karşılaşmaların yer aldığı kupon meydana getirmeniz gerekecektir. Grbets ekstra kombine kazanç bonusu için kuponlarda yer alması gereken karşılaşma sayısı, en az 4 olarak belirlenmiştir. Bu sayıda bir kupon meydana getirmiş iseniz ve yapmış olduğunuz kupon tutar ise, %30 oranında ekstra kombine kazanç bonusu sizlere verilecektir. Bir kombine kupon yapmanız durumunda, kupon içerisinde en az 4 karşılaşmanın yer alması gerekecektir. Grbets %30 ekstra kombine kazanç bonusu için, 4 ya da 10 maç içeren ve ara değerlere sahip karşılaşma sayısını içeren kuponları yapmanız gerekecektir.

4 maç içeren bir kombine kupon yapar iseniz, % 4 daha fazla kazanç,

5 maç içeren kupon yapar iseniz %5,

6 maç içeren kupon yapar iseniz % 10,

7 maç içeren kupon yapar iseniz % 15,

8 maç içeren kupon yapar iseniz % 20,

9 maç içeren kupon yapar iseniz % 25 ve

10 maç içeren kupon yapar iseniz %30 oranında daha fazla kazanç elde etme şansınız bulunacaktır.

Grbets Ekstra Kombine Kazanç BonusuNasıl Alabilirim?

Grbets sitesi içerisinde minimum 4 karşılaşmanın yer aldığı bir kupon yapar iseniz, bu kuponun kazanması durumunda, grbets ekstra kombine kazanç bonusu alma hakkınızda ortaya çıkmaktadır. Bonusu elde edebilmeniz için en önemli şart, yapılmış olan kombine kuponun tutmasıdır. Kuponun tuttuğunu gördükten sonra, yapmanız gereken herhangi bir işlem olup olmadığını merak ediyor iseniz, canlı destek hattı karşınızda duracaktır. Otomatik olarak kombine kuponlar ile kazanç elde edildikten sonra, üye hesaplarına aktarılan bir promosyon seçeneği değildir. Yapmış olduğunuz kombine kuponun tutmuş olduğunu görüyor iseniz, sitenin canlı destek hattına ana sayfa üzerinden bağlantı sağlamalı ve yapılan kombine kuponun tuttuğunu, bonusu talep ettiğinizi belirtmelisiniz. Bu aşamadan sonra yapılacak inceleme neticesinde, promosyon sizlerin hesabına aktarılacaktır.

Bir cevap yazın