Grbets Müşteri Hizmetleri Şikayetleri

Grbets sitesi ile her an, her yerden iletişime geçebilirsiniz. Site iletişim kaynakları konusunda kullanıcılarını, 7 gün 24 saat boyunca karşılamaktadır. Elektronik posta hizmetleri, canlı destek hattı gibi seçeneklerin herhangi bir tanesini tercih edebilir, bir sorunu, bir soruyu, kişisel görüşü, öneriyi istediğiniz an dile getirebilir, çözüm bulunmasını talep edebilirsiniz. Bu ilkeler dahilinde hazırlanan müşteri hizmetlerine yönelik olarak grbets müşteri hizmetleri şikayetleri şeklinde bir olumsuzluğun bugüne kadar yani site Türkiye piyasasında hizmet vermeye başladığı andan günümüze kadar, gündeme gelmediği dikkat çekici bir özelliktir.

Grbets Müşteri Hizmetleri Birimleri

Grbets markasında görüşme sağlamak, yardım talep etmek, çözüm elde etmek, bilgi almak amacıyla kullanabileceğiniz çok farklı müşteri hizmetleri birimleri bulunmaktadır. İlk bölüm canlı destek hattı olarak hazırlanmıştır. Türkçe dil desteğinde hizmet vermekte olup, 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. 2. bölüm yine 7 gün ve 24 saat boyunca karşınızda olan elektronik posta adresidir. İletişimgrbets elektronik posta adresine mail gönderebilir ve tarafınıza dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde, sitenin kampanyalarını, haberlerini, güncellemelerini, benzer özelliklerini, aynı zamanda irtibat seçeneklerini sosyal hesapları üzerinden kullanma şansınızda bulunmaktadır. Grbets müşteri hizmetleri birimi sosyal hesaplar konusunda, Instagram hesaplarını, Twitter ve Facebook hesapları ile YouTube kanalını kullanmaktadır.

Grbets Müşteri Hizmetleri İlgili mi?

Müşteri hizmetlerinde görevlendirilen bütün personel, bahis oyunları konusunda deneyimli personeller arasından tercih edilmiştir. Türkçe dil desteğinde sizlere hizmet verecek şekilde gerekli görevlendirmeler yapılmıştır. Grbets müşteri hizmetleri şikayetleri şeklinde bir olumsuzluk yoktur. Bunun en belirgin nedeni, çözüm odaklı, üye yanlısı anlayış ile güler yüzlü, samimi ve sabırlı bir şekilde hizmet verilmesidir. Hangi bölümü kullanıyor iseniz kullanın, hangi müşteri temsilcisi ile görüşür iseniz görüşün, aynı anlayış sizlerin karşısına çıkarılacaktır. Cevap verilmemesi, soğuk davranılması, terslenmesi, geri dönüş sağlanmaması gibi bir olumsuzluk grbets markasının iletişim kanalları arasında yoktur. Grbets Canlı destek hattı üzerinden gider iseniz, sohbete başla butonuna bastıktan 30 saniye sonra karşınızda müşteri temsilcisi olacaktır. İletişimgrbets elektronik posta adresine mail gönderirseniz, 60 dakika sonra sizlere mutlaka geri dönüş sağlanacaktır. Hızlı bir şekilde üyeler ile irtibat kurulmakta olup, bu hızlı işlem süresi aynı zamanda üyelerin beklentilerine cevap verecek özellikler ile de takviye edilmiştir.

Bir cevap yazın